Anahtar Kelimeler: izmit’in sevilen mekanı kepenk indirdi
  • Pazar 26 ° / 15 ° Güneşli

İZMİT’İN SEVİLEN MEKANI KEPENK İNDİRDİ

İzmit’in sevilen mekanlarından Refik, son kapanma kararının ardından normalleşmeye rağmen açılmaması nedeniyle dikkat çekiyordu. Kafe sahipleri bugün yaptıkları açıklamada işletmeye tamamen kapattıklarını duyurdu

Kahvaltı menüsüyle gönülleri fetheden ve İzmitlilerin uğrak mekanlarından olan Refik Kafe, nisan ayında gelen kapanma kararıyla birlikte paket servis hizmeti de vermeyerek dükkanı kapatmıştı. Normalleşme adımlarıyla birlikte işletmeler tekrar açılsa da Refik Kafe tekrar açılmadı. Instagram’da takipçilerine sık sık lezzeti paylaşımlar yapan Refik Kafe bu kez kapanış kararını duyurdu.


“HER GÜZEL ŞEYİN BİR SONU VAR”

Kafe’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Herkese merhaba siz bu satırları okurken biz başka bir kahvaltıcıda kahvaltı yapıyor olacağız. Çünkü artık ‘refik’ yok. Beraber geçirdiğimiz 4 buçuk senede sizler bizlere müşteri değil dost oldunuz. Bazen çay içmeye bazen anlatmaya bazen de dinlemeye geldiniz. Ama ne yazık ki her güzel şeyin bir sonu var.


“SÖYLEYECEK ÇOK ŞEY VAR AMA MENEMENİMİZ SOĞUYOR”

Bizler ‘refik’ ailesi olarak içimiz rahat ve işimizi layıkıyla yaptığımıza inanarak zirvedeki yalnızlığımıza son vermek istedik. Sizleri bıraktığımız için içimiz buruk olsa da bir arka sokakta @doebutik’te her zaman çaya bekliyoruz. Söyleyecek çok şey var ama menemenimiz soğuyor. Her şey için çok teşekkür ederiz. Başka bir gün, başka bir kahvaltıcıda karşılaşmak dileğiyle. Bize eyvallah.”