• Pazar 26 ° / 15 ° Güneşli

MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, ‘’Davutoğlu Memlekete Faydalı Olamaz’’

MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu’na “Kamu kurumlarından TC ibaresinin kaldırılmasındaki rolünü acaba nasıl inkar edecek?” sorusunu yöneltti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun İstanbul Şehir Üniversitesi’nin kapanmasına yönelik eleştirilerine MHP MYK Üyesi Erkan Azeri tepki gösterdi. MHP MYK Üyesi Azer; “Cumhur ittifakının içini boşaltmak için yola çıkanlar ; Zillet ittifakına göz kırpıp denge olacağını düşünenlerin ,siyasi siciline bakmak lazım. PKK ‘nın taleplerini yerine getirmek için ; çözüm süreci denen belayı başımıza bela edenlerden birisidir Serok Ahmet” ifadelerini kullandı

TC İBARESİNİ KALDIRMASINDA ROLÜ
Türk Milletinin birliğini ve bütünlüğünü tehdit eden sürecin mimarı olarak; siyaset çöplüğünde mutlaka yerini alacaktır . Kamu kurumlarından TC ibaresinin kaldırılmasındaki rolünü acaba nasıl inkar edecek .

KÜRESEL PROJENİN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ
Akademik kariyeri bile şaibeli olan Serok Ahmet; manüplasyon yaparak güya Cumhur ittifakının içini boşaltmakta olduğunu düşünüyor. Küresel projenin Türkiye’deki temsilcisi olmak gibi bir durumunun olduğu açıktır.

MEMLEKETE FAYDALI OLMASINI BEKLEMİYORUZ
Kendisine tevdi edilen ; fitne çıkarma görevi yerine, memlekete faydalı olmasını elbette beklemiyoruz.  Zira siyasi sabıkası tescilli olan Serok Ahmet; bu komedideki rolünü tekrar ortaya koymuştur...“Her şey Türk için, Türk’e göre, Türk tarafından”  olacaktır. Serok Ahmet bunu böyle bilsin.”