• Pazar 26 ° / 15 ° Güneşli

PEKER'İN SON VİDEOSU İPİNİ ÇEKMİŞTİ, İŞTE VEYİS ATEŞ’İN KOCAELİ’DEKİ MALİKANESİ!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in itiraflarının ardından gündemdeki isim olan Veyis Ateş, Habertürk yönetimi tarafından bir süre ekranlardan uzak tutulacak.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yayınladığı 9. videosunda kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz’a ait Bodrum Paramount Otel’e el konulmadan önce Habertürk sunucusu Veyis Ateş'in bu otelde ücretsiz kaldığını iddia etmişti. Bu iddiaların ardından Ateş’in yıllık izne çıktığı ileri sürüldü.

EVİN ÖNÜNDE HAREKETLİLİK BAŞLADI

Peker’in videolarında Ateş’ten birçok kez bahsetmesi nedeniyle rahatsız olan Habertürk yönetiminin bir süre Ateş’i ekranlardan uzak tutacağı konuşuluyor. Bu süreçte ise gözlerden uzak inzivaya çekilecek olan Ateş ise Körfez’deki malikanesini hazırlatmaya başladı. Şimdilerde Ateş’in Körfez Kalburcu Köyü’nde bulunan Enka Country Sitesi’ndeki evinde hareketlilik sürüyor. Ateş’in bahçesinin temizlenmeye başladığı, evde de temizlik yapıldığı görüldü. İnziva için Kocaeli’yi tercih eden Ateş’in, Peker’in radarından çıkıp çıkamayacağı merak konusu oldu.